Bestuur en vrijwilligers

Bestuur

Naam functie e-mail
Sedat Çakır Voorzitter info@sultanstrail.com
Ton Roos Secretaris ton@sultanstrail.com
Max Smits Bestuurslid max@sultanstrail.com
Hans Mersmann Penningmeester hans@sultanstrail.nl

Vrijwilligers

Naam functie e-mail
Iris Bezuijen Webmaster, Sultans Trail fietsroute iris@sultanstrail.com
Henk Juffer Coördinator Roemenië henk@sultanstrail.net
Bas Kleine Coördinator Roemenië, Hongarije info@sultanstrail.com 
Tine Lambers Hoofdredactie tine@sultanstrail.nl 
Rob Polko Kaartenmaker rob@sultanstrail.nl 
Guus Post Adviseur guus@sultanstrail.com
Laura Rost Vertegenwoordiger Berlijn laura@sultanstrail.de
Arjan Schuiling Coördinator Bulgarije arjans@cerberus.nl 
Max Smits Coördinator Centraal Servië max@sultanstrail.net
George Truijen Webmaster, Redacteur george@sultanstrail.nl
Ton Waarts Voorzitter Academische Raad info@sultanstrail.nl 
Pijke van Wees Kaartenmaker info@sultanstrail.com 

Het bestuur van Stichting Sultans Trail bestaat uit vrijwilligers. Zij krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

St. Sultans Trail – A European Cultural Route KvK Haarlem: 54257662
BTWnr: NL.851231007 B01
RSIN : 851231007