Bestuur en vrijwilligers

Naam functie e-mail
Sedat Çakır Voorzitter info@sultanstrail.com
Ton Roos Secretaris Ton@sultanstrail.com
Edip Özkan Bestuurslid info@sultanstrail.com

Vrijwilligers

Naam functie e-mail
Tine Lambers Hoofdredactie tine@sultanstrail.nl 
Laura Rost Vertegenwoordiger Berlijn Laura@sultanstrail.de
Guus Post Adviseur guus@sultanstrail.com
Henk Juffer Coördinator Roemenië henk@sultanstrail.net
Max Smits Coördinator Centraal Servië max@sultanstrail.net
Arjan Schuiling Coördinator Bulgarije arjans@cerberus.nl 
Bas Kleine Coördinator Roemenië, Hongarije info@sultanstrail.com 
Pijke van Wees Kaartenmaker info@sultanstrail.com 
Rob Polko Kaartenmaker rob@sultanstrail.nl 
Ton Waarts Voorziter Academische raad info@sultanstrail.nl 
Iris Bezuijen Webmaster, fotograaf iris@sultanstrail.com
George Truijen Webmaster, tekstschrijver george@sultanstrail.nl
Marina Đuric Vertaalster Servisch info@sultanstrail.com

Het bestuur van Stichting Sultans Trail bestaat uit vrijwilligers. Zij krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

St. Sultans Trail – A European Cultural Route KvK Haarlem: 54257662

BTWnr: NL.851231007 B01

RSIN : 851231007