Bestuur en vrijwilligers

Naam functie e-mail telefoon
Sedat Çakır Voorzitter info@sultanstrail.com  +31 650 890 696
Ton Roos Secretaris Ton@sultanstrail.com
Edip Özkan Bestuurslid info@sultanstrail.com

Vrijwilligers

Naam functie e-mail foto
Tine Lambers Office manager tine@sultanstrail.nl  foto
Laura Rost Vertegenwoordiger Berlijn Laura@sultanstrail.de foto
Guus Post Adviseur guus@sultanstrail.com foto
Henk Juffer Coördinator Roemenië henk@sultanstrail.net foto
Max Smits Coördinator Centraal Servië max@sultanstrail.net
Arjan Schuiling Coördinator Bulgaria arjans@cerberus.nl  foto
Bas Kleine Coördinator Roemenië, Hongarije info@sultanstrail.com  foto
Pijke van Wees Kaartenmaker info@sultanstrail.com  foto
Rob Polko Kaartenmaker rob@sultanstrail.nl  foto
Ton Waarts Academische raad info@sultanstrail.nl  foto
Iris Bezuijen Webmaster, fotograaf iris@sultanstrail.com foto
George Truijen Webmaster, tekstschrijver george@sultanstrail.nl foto
Rogier ten Hacken DTP, magazine info@sultanstrail.com foto
Erwin van Delden Redactie magazine info@sultanstrail.com foto
Marina Đuric Vertaalster Servisch info@sultanstrail.com foto

Het bestuur van Stichting Sultans Trail bestaat uit vrijwilligers. Zij krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

St. Sultans Trail – A European Cultural Route KvK Haarlem: 54257662

BTWnr: NL.851231007 B01

RSIN : 851231007