Turkije

see map see pictures

Wilt u ook graag meelopen en markeren in Turkije?

De historische langeafstandswandeling van Wenen naar Istanbul.

  • The SultansTrail Avyolu komt langs de volgende steden:
    Kapıkule, Kemalköy, Karabulut, Sarayakpınar, (Sırpsındığı), Avarız, Edirne, Hıdırağa, Karayusuf, Ortakça, Kavaklı, Yağcılı, Süloğlu,Büyük Gerdelli, Dolhan, Paşayeri, Koyunbaba, Kırklareli, Kızılcıkdere, Üsküpdere, Karıncak, Kaynarca, Pınarhisar, Erenler, Poyralı, Doğanca, Develi, Vize, Okçular, Evrenli, Çakıllı, Kavacık, Saray, Küçük Yoncalı, Safaalan, Binkılıç, Aydınlar,Yaylacık, Gümüşpınar, İhsaniye, Akalan, Dağyenice, Boyalık, Dursunköy,Sazlıbosna, Şamlar, Kayabaşı en Eyüp Sultan, Fatih belediyesi en Suleymaniye moskee in Istanbul.
  • De alternatieve Seferyolu route is hetzelfde vanaf Edirne. From Edirne, Hasköy, Hamzaköy, Karlı, Hallaçlı, İnceğiz, Çatalca en na Dursunköy volgt u de Afyolu route.
Als je een accomodatie wilt boeken, gebruik dan deze link, want dan steun je ons financieel.
Click on picture for marking trip May, June 2015:

TURKIJE

klik op de foto voor de markeerreis in mei-juni 2015:

2015 june - Turkey SpiralOfHapinezz

Laatste nieuws

Autobaan O6 blokkeert trail bij Pirinççi.
Gevaar!! Steek hier niet over!!

Alternatieve route: Vanaf de oversteek van de Arnavutköy Habibler Yolu autoweg volgt de trail een noordelijke route door de heuvels richting Devlet cd, die verder wordt gevolgd tot Pirinççi, door de vallei van een klein riviertje. Deze alternatieve route is opgenomen in Sultanstrail Information Package als track “6.1a Detour-O6-Pirinççi”.

Zie Sultanstrail Information Package voor de juiste tracks.