Bestuur en medewerkers

Bestuur

naamfunctiecontact
Sedat ÇakırVoorzittersedat@sultanstrail.com
Ton RoosTon Roos Secretariston@sultanstrail.com
Hans MersmannPenningmeesterhans@sultanstrail.nl
Max SmitsTrailcoördiantormax@sultanstrail.com
Ton WaartsVoorzitter Academische Raadinfo@sultanstrail.com

Adviseurs

Elena DubininaAdviseur Culturele Routeselena.dubinina@viafrancigene.org
Guus PostAlgemeen Adviseurguus@sultanstrail.com
Han MeeterAdviseur Museologiehan@projectburomeeter.nl

Vrijwilligers

Iris BezuijenWebmaster, Fietsrouteiris@sultanstrail.com
Henk JufferCoördinator Roemeniëhenk@sultanstrail.net
Bas KleineCoördinator Roemenië, Hongarijeinfo@sultanstrail.com
Bram SchoutenCoördinator Hongarijeinfo@sultanstrail.com
Arjan SchuilingCoördinator Bulgarijearjans@cerberus.nl
Laura RostVertegenwoordiger Berlijnlaura@sultanstrail.de
Tine LambersHoofdredactie Nieuwsbrieftine@sultanstrail.nl
George TruijenRedacteur Nieuwsbriefgeorge@sultanstrail.nl
Rob PolkoKaartenmakerrob@sultanstrail.nl
Pijke van WeesKaartenmakerinfo@sultanstrail.com 

Al het werk voor de Stichting Sultans Trail wordt verricht door vrijwilligers. Zij krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

St. Sultans Trail – A European Cultural Route

KvK Haarlem: 54257662
BTWnr: NL.851231007 B01
RSIN : 851231007